PIELĘGNACJA SIERŚCI NA CO DZIEŃ I NA WYSTAWY - według ras od A do Z


Pielęgnacja sierści, a szczególnie przygotowanie jej do wystaw, jest w przypadku niektórych ras prawdziwą sztuką, starannie przez doświadczonych wystawców strzeżoną. Dlatego zdecydowaliśmy się przyjść z pomocą tym, którzy swoją przygodę z wystawami dopiero zaczynają i pokazać im co mogą zrobić, by ich pies wyglądał tak, jak wystawowe gwiazdy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, na co się porywamy. Jest kilkaset ras i niemal każdą inaczej się pielęgnuje i przygotowuje do wystaw. Zapewne 
nie ustrzegliśmy się błędów, lub też byliśmy nie dość precyzyjni. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy zechcą podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Piszcie, przysyłajcie swoje uwagi, zdjęcia lub szkice, które pozwolą doprecyzować i wzbogacić istniejące opisy lub zapoczątkować nowe.  

Chcesz sie z nami skontaktować
, napisz TUTAJ. Serdecznie zapraszamy!

Wybierz nazwę interesującej Cię rasy:

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T V W X Y Z
Polityka prywatności

Prawa autorskie

Wszystkie ma- teriały publiko- wane w tym serwisie są chronione pra- wami autor- skimi. Kopiowanie całości lub części jest zabronione.
Projekt i wykonanie: Blueprint
Wszelkie prawa zastrzeżone dla piesporadnik.pl 2018
PiesPoradnik.pl ul. Grunwaldzka 487 B 80-309 Gdańsk

Zakaz kopiowania - wszystkie teksty, zdjęcia i materiały graficzne publikowane w tym portalu są chronione prawem autorskim i nie mogą być kopiowane.