POZNAJ RASY PSÓW od A do Z

Decyzja kupna psa często podejmowana jest spontanicznie, bez zastanowienia, dopiero potem zaczyna się wzajemne poznawanie i docieranie. Najczęściej psiak szybko zdobywa serca całej rodziny, ale zdarza się również że ma cechy, które sprawiają poważne problemy. Niektórzy usiłują je rozwiązywać, co im się najczęściej udaje, mniej odpowiedzialni bezdusznie się go pozbywają.

Poprzedźmy kupno psa głębokim namysłem, żeby był prawdziwą radością a nie utrapieniem. Nie da się wszystkiego przewidzieć, ale każda z ras ma inne cechy eksterieru oraz charakteru, można więc znaleźć taką, która ma największą szansę spełnić nasze oczekiwania. Szukajmy cierpliwie, bo łatwiej znaleźć psa, który do nas pasuje, niż zmienić jego charakter lub swoje wieloletnie przyzwyczajenia.

Znajdź interesującą Cię rasę i sprawdź czy rzeczywiście jest to najlepszy pies dla Ciebie!


Chcesz się z nami skontaktować,
napisz TUTAJ. Serdecznie zapraszamy!

Wybierz nazwę interesującej Cię rasy:

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T V W X Y Z p
Polityka prywatności

Prawa autorskie

Wszystkie ma- teriały publiko- wane w tym serwisie są chronione pra- wami autor- skimi. Kopiowanie całości lub części jest zabronione.
Projekt i wykonanie: Blueprint
Wszelkie prawa zastrzeżone dla piesporadnik.pl 2017
PiesPoradnik.pl ul. Grunwaldzka 487 B 80-309 Gdańsk

Zakaz kopiowania - wszystkie teksty, zdjęcia i materiały graficzne publikowane w tym portalu są chronione prawem autorskim i nie mogą być kopiowane.