POZNAJ RASY PSÓW od A do Z


Bardzo często decyzja kupna psa podejmowana jest spontanicznie, bez większego zastanowienia i dopiero kiedy pies pojawi się w domu zaczyna się wzajemne poznawanie. Najczęściej psiak szybko zdobywa serca całej rodziny, ale też często się zdarza, że sprawia rozmaite problemy. Jedni starają się je rozwiązywać, co im się zazwyczaj udaje, inni, mniej odpowiedzialni, bezdusznie się go pozbywają.

Poprzedźmy kupno psa głębokim namysłem, żeby był prawdziwą radością a nie utrapieniem. Wszystkiego nie da się przewidzieć, ale jest około 400 ras i każda jest inna, można więc znaleźć taką, która ma szanse spełnić nasze oczekiwania. Szukajmy cierpliwie, bo łatwiej znaleźć psa, który do nas pasuje, niż zmienić jego charakter lub swoje wieloletnie przyzwyczajenia.


Chcesz się z nami skontaktować napisz TUTAJ.
Koniecznie napisz poprawnie swój adres mailowy, żebyśmy mogli odpowiedzieć

Wybierz nazwę interesującej Cię rasy:

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T V W X Y Z

Prawa autorskie

Wszystkie ma- teriały publiko- wane w tym serwisie są chronione pra- wami autor- skimi. Kopiowanie całości lub części jest zabronione.
Projekt i wykonanie: Blueprint
Wszelkie prawa zastrzeżone dla piesporadnik.pl 2024
PiesPoradnik.pl ul. Grunwaldzka 487 B 80-309 Gdańsk

Zakaz kopiowania - wszystkie teksty, zdjęcia i materiały graficzne publikowane w tym portalu są chronione prawem autorskim i nie mogą być kopiowane.