Pies ukradł samochód

 

Policja w Offenburgu została zaalarmowana, że wewnątrz samochodu siedzi pies, który jest agresywny i nie chce do niego wpuścić właścicieli. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zostali poinformowani, że mieszkanka tego miasta robiła zakupy i właśnie wiozła je do samochodu, kiedy zerwała się gwałtowna ulewa. Razem z dwójką dzieci zaczęła więc biec w kierunku samochodu, żeby jak najprędzej schronić się przed deszczem. Otworzyła drzwi, ale zanim dzieci zdołały wejść do środka, podbiegł potężny pies, wepchnął się do środka i wygodnie ułożył na tylnym siedzeniu. Co gorsza, warczał i nie chciał nikogo wpuścić do środka. Na szczęście pojawił się właściciel psa, który przeprosił niefortunnych zakupowiczow i skłonił psa do opuszczenia samochodu.


Powrót | Zobacz pozostałe aktualności

Prawa autorskie

Wszystkie ma- teriały publiko- wane w tym serwisie są chronione pra- wami autor- skimi. Kopiowanie całości lub części jest zabronione.
Projekt i wykonanie: Blueprint
Wszelkie prawa zastrzeżone dla piesporadnik.pl 2020
PiesPoradnik.pl ul. Grunwaldzka 487 B 80-309 Gdańsk

Zakaz kopiowania - wszystkie teksty, zdjęcia i materiały graficzne publikowane w tym portalu są chronione prawem autorskim i nie mogą być kopiowane.