Pięciogwiazdkowy hotel dla psów 

 
            
 

W Niemczech, w pobliżu monachijskiego lotniska powstał « Canis-Resort », pięciogwiazdkowy hotel dla psów, który jednorazowo może przyjąć 45 czworonożnych gości. Udający się w podróż właściciele mogą z pełnym zaufaniem zostawić w nim swojego przyjaciela. Za 65 Euro za dzień lub 80 Euro za dobę, obsługa hotelu zapewni mu pobyt w luksusowym otoczeniu.

Każde zwierzę ma osobistego opiekuna, który zajmie się nim zgodnie ze wskazówkami właściciela. Hotel dysponuje specjalną kuchnią, która przygotuje psu posiłek do jakiego jest przyzwyczajony, a także fryzjerem - stylistą, który zajmie się jego owłosieniem. Psy mają zapewnione eleganckie towarzystwo, zabawy i spacery. Za dodatkową opłatą pies zostanie dowieziony na lotnisko, żeby mógł powitać wracającego z podróży właściciela.

Hotel cieszy się tak dużym powodzeniem, że właściciel planuje jego rozbudowę. Korzystają z niego przede wszystkim ci, którzy nie mogli pogodzić się z koniecznością zostawiania psa w miejscu, które bardziej niż hotel przypomina schronisko dla zwierząt.

Źródło: http://www.laguidedelacritique.com


Powrót | Zobacz pozostałe aktualności

Prawa autorskie

Wszystkie ma- teriały publiko- wane w tym serwisie są chronione pra- wami autor- skimi. Kopiowanie całości lub części jest zabronione.
Projekt i wykonanie: Blueprint
Wszelkie prawa zastrzeżone dla piesporadnik.pl 2020
PiesPoradnik.pl ul. Grunwaldzka 487 B 80-309 Gdańsk

Zakaz kopiowania - wszystkie teksty, zdjęcia i materiały graficzne publikowane w tym portalu są chronione prawem autorskim i nie mogą być kopiowane.