POZNAJ RASY PSÓW od A do Z


Bardzo często decyzja kupna psa podejmowana jest spontanicznie, bez większego zastanowienia, dopiero potem zaczyna się wzajemne poznawanie i docieranie. Najczęściej psiak szybko zdobywa serca całej rodziny, ale zdarza się również że sprawia poważne problemy. Jedni usiłują je rozwiązywać, co się najczęściej udaje, mniej odpowiedzialni bezdusznie się go pozbywają.

Poprzedźmy kupno psa głębokim namysłem, żeby był prawdziwą radością a nie utrapieniem. Wszystkiego się nie da przewidzieć, ale jest ponad 400 ras i każda jest inna, można więc znaleźć taką, która ma największe szanse spełnić nasze oczekiwania. Szukajmy cierpliwie, bo łatwiej znaleźć psa, który do nas pasuje, niż zmienić jego charakter lub swoje wieloletnie przyzwyczajenia.


Chcesz się z nami skontaktować, napisz TUTAJ. Serdecznie zapraszamy!

Wybierz nazwę interesującej Cię rasy:

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T V W X Y Z
Polityka prywatności

Prawa autorskie

Wszystkie ma- teriały publiko- wane w tym serwisie są chronione pra- wami autor- skimi. Kopiowanie całości lub części jest zabronione.
Projekt i wykonanie: Blueprint
Wszelkie prawa zastrzeżone dla piesporadnik.pl 2018
PiesPoradnik.pl ul. Grunwaldzka 487 B 80-309 Gdańsk

Zakaz kopiowania - wszystkie teksty, zdjęcia i materiały graficzne publikowane w tym portalu są chronione prawem autorskim i nie mogą być kopiowane.