Formularz zgłoszeniowy


Jeżeli chcecie Państwo dopisać się do katalogu hodowli prosimy o dokładne wypełnienie poniższego formularza.

Uwaga!
Po wysłaniu formularza otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, a w niej link, który koniecznie należy kliknąć. Oznacza to potwierdzenie, że dane zostały prawidłowo wprowadzone i wyrażacie Państwo zgodę na ich opublikowanie. Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych, musimy mieć to potwierdzenie, by Państwa wpis mógł się ukazać w katalogu.


Nazwa*
Hodowla zarejestrowana w*
Hodowane rasy*
Imię i nazwisko właściciela*
Telefon*
Strona www / Facebook*
(adres można wkleić za pomocą klawiszy ctr+v)
E-mail*
Miasto*
Województwo*
Ulica (numer nie wymagany)*
Kod pocztowy*
(*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez właściciela portalu PiesPoradnik.pl - firmę Dog-Mat Okorowski sp.j z siedzibą w Gdańsku, w celu umieszczenia ich w katalogu tematycznym prowadzonym na w/w portalu.
(*) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z katalogiem oraz działalnością portalu PiesPoradnik.pl
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Zdając sobie sprawę z Państwa obaw przed otrzymywaniem niechcianych wiadomości gwarantujemy, że powierzone nam dane nie zostaną nikomu udostępnione ani sprzedane jakiemukolwiek innemu podmiotowi i będą wykorzystywane wyłącznie do korespondencji związanej z katalogiem oraz działalnością portalu PiesPoradnik.pl.
Projekt i wykonanie: Blueprint
Wszelkie prawa zastrzeżone dla piesporadnik.pl 2024
PiesPoradnik.pl ul. Grunwaldzka 487 B 80-309 Gdańsk

Zakaz kopiowania - wszystkie teksty, zdjęcia i materiały graficzne publikowane w tym portalu są chronione prawem autorskim i nie mogą być kopiowane.